Студенти спеціальності «Політологія» успішно завершили програму стажування «Державники»

Здобувачі кафедри права, політології та міжнародних відносин успішно завершили програму молодіжного стажування «Державники». Зазначена програма була створена за ініціативою Дніпропетровської обласної державної адміністрації та інститутів громадянського суспільства. Головна ідея проєкту – надати учасникам можливість відчути себе з позиції працівника органу державної влади, а також подивитись зсередини, як здійснюється робота державних структур.

«Програма охоплювала два елементи: навчально-підготовчий цикл та безпосередньо фазу стажування. Після проходження підготовчого етапу, учасники, що відповідали усім критеріям, були запрошені пройти стажування в ОДА»розповіла здобувачка групи ПЛТ-20 Тетяна Коробова.

В ході відбору на участь у програмі було допущено 50 учасників з усієї області. Четверо з них – студенти спеціальності «Політологія» Університету імені Альфреда Нобеля.

«Організатори зазначали, що під час відбору була висока конкуренція між кандидатами. Особисто я не хвилювався, чи пройду відбір, але зараз щиро радий, що зміг взяти участь у програмі» зазначив студент групи ПЛТ-19 Руслан Дербіда.

Програма відбувалась переважно у форматі «онлайн», проте її проходження не вичерпувалось суто дистанційною взаємодією. Зокрема, протягом програми учасники відвідали екскурсію в ОДА, де змогли поспілкуватись особисто з заступницею голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Ольгою Горб.

«Чудово, що навіть в умовах карантину організатори знаходять можливості для проведення заходів у форматі «офлайн». Звісно, нас поділили на мікрогрупи, учасники були вимушені відвідати екскурсію в різні дні, але все одно ми змогли насолодитися тією атмосферою живого спілкування»поділилась враженнями здобувачка групи ПЛТ-20 Анастасія Умецька.

Наостанок учасники зазначили, що процес проходження програми схарактеризувався для них виконанням широкого спектра відповідальних завдань.

«Ми опрацьовували багато завдань. Писали відповіді на звернення та запити на інформацію, готували листи, аналізували показники реалізації державної політики. І хоча я дізналась багато нового, знання, отримані в Університеті, стали мені у нагоді. На цій програмі я вкотре переконалась, що володію базисом знань, необхідних для роботи на державній службі» повідомила студентка групи ПЛТ-20 Валерія Кулиба.

Викладацький склад кафедри щиро вітає здобувачів з успішним проходженням стажування. Бажаємо студентам сил і натхнення на подолання нових висот!