Святкуємо міжнародний день бухгалтера разом!

Студенти спеціальностей «Менеджмент» та «Фінанси, банківська справа та страхування» зустрілися з Євгенією Чистопуговою, менеджеркою відділу аудиту компанії KPMG. Євгенія дуже цікаво розповіла студентам, що бухгалтерський облік - це просто і не складно.

Протягом лекції хтось зі студентів згадав, а хтось дізнався про склад активів і пасивів, дебіторську і кредиторську заборгованість, капітал і нерозподілений прибуток. В ігровій формі розподіляли різні статті на оборотні активи, необоротні активи, виділяли статті, що не є активами. Окремо приділили увагу запасам, поговорили про їх визнання, вибуття і за якою вартістю їх потрібно відображати в балансі. Розглянувши баланс, перейшли до звіту про фінансові результати, де Євгенія окремо зупинилася на видах діяльності, операції за якими показані в цій формі, і розповіла окремо про доходи, витрати, які операції не є доходами і які операції не є витратами.

В кінці зустрічі студенти дізналися про компанію KPMG і про те, яким тернистим є шлях аудитора.

Студенти так зацікавилися лекцією, що ніяк не могли відпустити Євгенію і домовилися, що обов’язково зустрінуться знову й отримають відповіді на численні запитання. З лекції дійсно стало зрозуміло, що бухгалтерський облік не такий складний, як його завжди вимальовують.

Дякуємо за цікаве, корисне та яскраве заняття! Чекаємо продовження з представниками аудиторської компанії KPMG!