Святкуємо міжнародний день проєктного менеджера

Для здобувачів спеціальності «Менеджемнт» стає традицією Scrum-гра на Міжнародний день проєктного менеджера. Минулого року організовували вечірку для друга, а цього – будували місто.

2 листопада 2023 р. відбулося чергове засідання наукового клубу «Менеджер», в якому взяли участь здобувачі 3 курсу бакалаврату та 1 курсу магістратури.

Ігор Філіппов, здобувач 1 курсу магістратури, Business Analyst / Product Manager. Він розповів про Scrum, фреймворк управління, згідно з яким одна чи декілька кросфункціональних команд створюють продукт поетапно.

А потім всі присутні поділилися на 3 команди, обрали в кожній Product Owner та ScrumMaster. Команди працювали з різними стейкхолдерами, які представляли забудовників житла, комерційних об’єктів та промислових об'єктів, також всі стейкхолдери могли вимагати будівництва інших об'єктів, які не підходять до жодної категорії.

5 спринтів і порожня територія з річкою перетворилася в місто. В процесі гри здобувачі спробували на власному досвіді як команди працюють за допомогою Scrum над проєктами, пропрацювали навички перемовин та спільної роботи.

Дякуємо всім учасникам гри! Окрема подяка Ігорю Філіппову за активну участь в організації і проведенні заходу.