Тиждень з YEP

Останній тиждень семестру у здобувачів 3 курсу спеціальності «Менеджмент» пройшов разом з YEP.

YEP - це екосистема інноваційного підприємництва. Інкубаційна та акселераційна програма, менторство та гранти для стартапів на ранній стадії. Університет імені Альфреда Нобеля співпрацює з YEP з 2018 року, коли було започатковано стартап-клуб, а з 2020 р. в рамках ініціативи «Підприємницький університет».

11 грудня 2023 р. відбулася онлайн зустріч з Дариною Тамбулатовою, Univerrsity Program Manager. Дарина розповіла студентам про YEP, його роль в стартап-екосистемі України; інкубаційну програму від YEP; батл студентських стартапів; Erasmus for young entrepreneurs: умови участі, як податись, суть програми.

Інформація викликала цікавість у студентів, сподіваємось на участь команд у батлі.

13 грудня 2023 р. пройшли фінальні заняття з дисципліни «Бізнес-планування та управління стартапами», в який інтегровано дисципліну від YEP «Інноваційне підприємництво та управління стартап-проєктами». Команди презентували свої стартапи. На жаль час було обмежено, тож встигли не всі. Дуже цінною є не тільки публічний виступ та розвиток презентаційних навичок, а й можливість надати зворотний зв’язок своїм колегам і отримати від них.

Було презентовано такі бізнес-ідеї:

1. Окуляри для незрячих людей.
  2. Інноваційна захисна плівка для скла.
  3. Мобільний автосервіс.
  4. Танцювальна студія «Без кордонів».
  5. Робот-охоронець.
  6. Застосунок для мігрантів.
  7. Застосунок для навчання гейм-дизайнерів.

Дякуємо YEP за корисний курс, який дає чітку формулу роботи з власною бізнес-ідеєю!

Дякуємо Дарині Тамбулатовій за цікаву інформацію!

Дякуємо студентам за натхнену роботу весь семестр над проєктами!