Участь першокурсників спеціальності «Менеджмент» у конкурсі «Пика шахрая»

Ось і підбили результати конкурсу «Пика шахрая» від Національного банку України. Для наших першокурсників це було перше творче завдання як менеджерів. Головною метою для здобувачів було розвинути найважливіші soft та digital skills, такі як: командна робота, комунікабельність, формування власних думок, уміння ухвалювати рішення, співпраця, адаптивність та робота з додатками. Адже такий легкий, на перший погляд, конкурс виявився доволі складним. Чому? Тому, що для менеджерів це був цілий проєкт, який потрібно було придумати, написати сценарій, знайти реквізит і головне зняти.

Дві команди студентів з цим справилися доволі непогано. Роботи ви бачили. І хоча ми й не отримали перші місця, ми отримали досвід та сертифікати про участь, що стало першим стимулом до наступних звершень. І це тільки початок. Далі буде…