Укладено меморандум про співробітництво з Дніпровським регіональним відділенням Національної школи суддів України

12 вересня 2023 року між Дніпровським регіональним відділенням Національної школи суддів України та Вищим навчальним закладом «Університет імені Альфреда Нобеля» укладено меморандум про співробітництво, метою якого є надання студентам Університету імені Альфреда Нобеля можливості залучитися до суддівського середовища задля кращого засвоєння теоретичних знань, набутих у навчальному процесі та набуття навичок і вмінь застосування норм права при розв’язанні конкретних життєвих ситуацій.

Ректор Університету імені Альфреда Нобеля Сергій Холод та директор Регіонального відділення Володимир Поплавський підписанням меморандуму визначили основні напрями співпраці серед, яких підвищення кваліфікації, проходження студентами практики в судах Дніпропетровської, Донецької, Кіровоградської та Запорізької областей, проведення спільних інформаційних кампаній, виступів, інших заходів, що проводяться в Університеті, у т.ч. на базі юридичної клініки кафедри права Університету, залучення суддів до таких заходів, участь у програмах, проектах та інших заходах.