Важливий та довгоочікуваний момент для кожного з нас! +1 акредитована програма

25 квітня 2023 р. рішенням Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти було акредитовано освітньо-професійну програму «Комп’ютерні науки» бакалаврського рівня вищої освіти Університету імені Альфреда Нобеля.

Що це означає для студентів?

✌? Якість освіти: Акредитація гарантує, що програма відповідає певним стандартам якості освіти. Це означає, студент отримає належну освіту, яка відповідає вимогам ринку праці

✌?Підвищення престижу: Акредитація додає престижу до програми, оскільки вона визнана іншими установами та професійними організаціями. Варто сказати, що це приваблює роботодавців!

Цьогоріч для тих, хто бажає опановувати ці знання та навички англійською — цього року в Університеті імені Альфреда Нобеля стартує англомовна програма!

Захист звітів виробничої практики магістрів