Вітаємо Юліану Різник з перемогою у Всеукраїнському Шекспірівському конкурсі студентських дослідницьких і креативних проєктів!

Вітаємо Юліану Різник – студентку II курсу спеціальності «Мова та література (англійська)» Університету імені Альфреда Нобеля з перемогою у Всеукраїнському Шекспірівському конкурсі студентських дослідницьких і креативних проєктів імені Віталія Кейса Міністерства освіти і науки України!

Фінал конкурсу відбувся у Запорізькому національному університеті 30 листопада 2019 р. Отримавши найвищу кількість балів, Юліана посіла І місце.

Бажаємо подальших успіхів у навчанні, натхнення та нових перемог!

P.S. Переможниця конкурсу Юліана Різник поділилися своїми враженнями від конкурсу:

«Я вперше брала участь у такому масштабному конкурсі. У номінації «Креативний проєкт» я представила свою роботу «Естетико-культурна своєрідність промови короля Генріха V в день святого Кріспіна з історичної п’єси Вільяма Шекспіра». Від нашого університету до фіналу конкурсу пройшла також студентка 3 курсу Вергун Єлизавета з креативним проєктом «Своєрідність художньої деталі у п’єсах Вільяма Шекспіра». Нашим науковим керівником була доктор філологічних наук, професор Анна Аркадіївна Степанова, якій я дуже вдячна за допомогу та підтримку. Цей конкурс посилив мою зацікавленість до творчості Шекспіра, допоміг мені відкрити нові грані цього генія світової літератури. Участь у цьому конкурсі стала для мене цікавим та корисним досвідом».

Наказ Міністерства освіти і науки України про підсумки конкурсу

Розповісти