Вітаємо з перемогою!

Магістр спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Сімаганов Артем став переможцем Всеукраїнського конкурсу кваліфікаційних робіт з зазначеної спеціальності та отримав Диплом I ступеня.

В конкурсі брали участь 146 робіт магістрів з усієї України. Магістерська робота Артема за темою «Удосконалення транспортної і складської логістики на торговельному підприємстві», яка виконана за матеріалами ТОВ «Комфі Трейд», де він проходив практику, а наразі там працює, посіла першу сходинку серед дипломантів І ступеня. Пропозиції Артема були прийняті до впровадження на підприємстві і гідно оцінені членами конкурсної комісії.

Ми пишаємося нашим випускником і щиро вітаємо Сімаганова Артема та його наукового керівника д.е.н., проф. Павлову В.А. з перемогою у Всеукраїнському конкурсі кваліфікаційних робіт зі спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»!