Воркшоп «Інструменти онлайн навчання» для науково-педагогічних працівників

15 січня 2024 р. відбувся воркшоп для науково-педагогічних працівників Університету імені Альфреда Нобеля за темою: «Інструменти онлайн навчання», який провела завідувач кафедри інформаційних технологій, кандидат економічних наук, наук, доцент Барташевська Юлія Миколаївна.

Спікер ознайомила учасників з інструментарієм BigBlueButton – програмним забезпеченням з відкритим вихідним кодом для вебконференцій, Vimeo – платформою для обмінів відео, CryptPad – сервісом онлайн редагування документів.

Барташевська Ю. М. продемонструвала функціонал цих інструментів, який можна доречно використовувати при проведенні онлайн-конференцій, створенні навчального контенту, навела варіанти і приклади використання їх інструментів в освітньому процесі.

Спікер провела аналіз та надала практичні поради щодо можливостей та технічних особливостей сервісу Vimeo для створення відео контенту.

Особливу увагу привернуло питання щодо урізноманітнення інструментів перевірки на запозичення в освітньому процесі та науковій діяльності, яке залишається дуже актуальним і викликало жваву дискусію з боку учасників.

Департамент дидактики щиро вдячний Барташевській Ю.М. за вельми цікавий і змістовний воркшоп та учасникам заходу за активну участь.