Воркшоп щодо ефективної підготовки здобувачів вищої освіти до складання ЄВІ, іспиту з англійської мови для вступу до магістратури

Викладачі кафедри іноземних мов активно працюють над підвищенням своєї кваліфікації та раді поділитися своїм досвідом з колегами, поширити цікаві ідеї міжнародних експертів-методистів для покращення якості освітнього процесу.

Так 15 листопада 2021 р. відбувся воркшоп, проведений в.о. завідувача кафедри Мединською С.І. щодо ефективної підготовки здобувачів вищої освіти до складання ЄВІ, іспиту з англійської мови для вступу до магістратури, для викладачів Університету імені Альфреда Нобеля. Розглянули стратегії виконання екзаменаційних завдань, а також цікаві прийоми та техніки для формування іншомовної компетентності здобувачів вищої освіти, підвищення їх пізнавального інтересу та покращення результатів на іспиті.

Сподіваємося, ідеї та стратегії стануть у нагоді! Ми зацікавлені в успіху наших студентів!