Воркшоп «Статус кандидата на вступ до ЄС: кейс України» для науково-педагогічних працівників

Кафедри Університету імені Альфреда Нобеля активно долучаються до міжнародної діяльності. Зокрема йдеться про міжнародний проєкт Еразмус+ Модуль Жан Моне «Стратегії ЄС щодо конкурентоспроможності, зростання та добробуту для викладання на освітніх програмах в Університеті імені Альфреда Нобеля», який реалізується кафедрою міжнародного маркетингу у 2022-2025 рр. Даний проєкт співфінансується Європейським Союзом.

У рамках цього проєкту та «Днях Еразмус+ 2023», 10 жовтня 2023 р. було проведено воркшоп «Статус кандидата на вступ до ЄС: кейс України» для науково-педагогічних працівників. Спікером виступила доцент кафедри, кандидат політичних наук Ганна Щолокова.

Під час воркшопу було обговорено цілий ряд актуальних питань, що стосуються як особливостей статусу країни-кандидата на вступ до ЄС, який Україна отримала у червні 2022 р., так і процесу подальшого руху нашої держави на шляху набуття членства в Європейському Союзі.

Дякуємо учасникам воркшопу за активне залучення до дискусії!