Воронін Владислав Валерійович

Випускник 2018 року спеціальності "Право" ВНЗ "Університет імені Альфреда Нобеля", викладач кафедри права, адвокат.

Народився Владислав у м. Дніпропетровську у 1995 році.

Наприкінці листопада 2023 року, під час виконання бойового завдання Владислав Воронін загинув.

Після здобуття ступеня магістра спеціальності "Право" в Університеті імені Альфреда Нобеля, Владислав вступив навчатись до аспірантури.

Працював у Раді адвокатів Дніпропетровської області, Адвокатському бюро Станіслава Казанцева «Justice», викладав на кафедрі права в Університеті імені Альфреда Нобеля.

Вже у 2020 році почав займатись адвокатською діяльністю.

У вільний час Владислав був куратором фестивального квесту "Faine Misto Festival".

З перших днів повномасштабного вторгнення, не вагаючись, Владислав Воронін приєднався до лав Збройних Сил України.

Спочатку служив у спеціальному правоохоронному формуванні у складі Збройних Сил України – Військовій службі правопорядку у ЗСУ, згодом, старший лейтенант В.В.Воронін, перевівся у 47 ОМБ "Маґура".

Був нагороджений медаллю "За мужність у бою".

Владислав був завжди надійним та відповідальним професіоналом своєї справи, а головне – життєрадісною, надзвичайно доброю та чуйною людиною.