Викладачі кафедри інноваційного менеджменту та міжнародної логістики – учасники міжнародного проєкту «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE)

Університет імені Альфреда Нобеля – один з учасників міжнародного проєкту «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) в Україні.

Програма DOBRE спрямована на створення умов для нових Об’єднаних Територіальних Громад (ОТГ) краще управляти ресурсами, підвищити якість комунальних послуг, стимулювати місцеву економіку та підвищити залученість громадян.

У проєкті «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) від кафедри інноваційного менеджменту та міжнародної логістики взяли участь Митрофанова Г.Я. та Євтушенко О.А.

25-28 січня 2020 року викладачі Університету імені Альфреда Нобеля — майбутніх тренерів міжнародного проєкту «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) взяли участь у тренінгу «Управління в українських органах місцевого самоврядування для лідерів, менеджерів середньої ланки, фахівців державної служби».

З 21 по 24 лютого 2020 року в Університеті імені Альфреда Нобеля 35 представників вищих навчальних закладів Дніпропетровського регіону взяли участь у регіональному тренінгу проєкту USAID DOBRE.

В рамках 4-х денного тренінгу учасники проєкту вивчали принципи та технології навчання дорослих студентів, дизайн програм для навчання дорослих з врахуванням потреб стейкхолдерів, організацію консалтингу в закладах вищої освіти.

Навчання пройшло дуже швидко, було цікаво отримувати нові знання та одразу застосовувати їх при вирішенні практичних ситуацій та кейсів.

Дякуємо провідним тренерам проєкту USAID DOBRE, представникам Малопольської школи публічного адміністрування Краківського економічного університету (MSAP UEK) – Роману Жебчуку і Магдалені Покорі!