XI всеукраїнська науково-практична конференція «Реформування правової системи України в контексті розбудови правової держави та євроінтеграції»

На кафедрі права Університету імені Альфреда Нобеля 23 квітня 2020 р. відбулася XI Всеукраїнська науково-практична конференція «Реформування правової системи України в контексті розбудови правової держави та євроінтеграції», на яку було запрошено здобувачів вищої освіти, а також науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти, працівників наукових установ, практиків, які займаються науковими дослідженнями у сфері права (адвокати, співробітники органів прокуратури, суду, юстиції тощо).

У конференції взяли участь студенти, викладачі кафедри права, вчені та науково-педагогічні працівники з інших ЗВО, адвокати, працівники правоохоронних органів, фахівці у галузі права. Учасники конференції представили дослідження у 99 тезах з актуальних питань реформування правової системи України в контексті євроінтеграції та основних напрямів сучасного розвитку права і держави в Україні.

За результатами участі у конференції підготовлено до друку збірник тез.