XIV Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених і студентів «Маркетингове управління конкурентоспроможністю в умовах глобальних викликів»

18 квітня 2023 року відбулася XIV Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених і студентів "Маркетингове управління конкурентоспроможністю в умовах глобальних викликів", яка щороку проводиться на кафедрі міжнародного маркетингу.

Продовжуємо жити та віримо в перемогу! З огляду на події, спричинені російським вторгненням в Україну конференція проводилась у дистанційному форматі на онлайн-платформі ZOOM.

Головна мета конференції – обмін знаннями та досвідом, обговорення та пошук рішень з актуальних проблем маркетингу, залучення до науково-дослідної роботи талановитих студентів, а також об'єднання і підтримка молодих фахівців, що вивчають найцікавіші, спірні й проблемні аспекти різних областей економіки. У роботі конференції взяли участь науковці, студенти та практики з різних країн.

Вітання учасникам конференції надійшли з Туреччини, Польщі, Хорватії та Німеччини! Формат відеоконференції дозволив представити доповіді не тільки українських но і закордонних учасників конференції.

На пленарному засіданні та секціях було заслухано 21 доповідь.

Незважаючи на глобальні виклики, українські маркетологи поділились досвідом щодо інструментарію який потрібно використовувати для просування бренду роботодавця, практикою використання AI в маркетингу, організація маркетингу в соціальних мережах, використання лідерів думок у системі маркетингових комунікацій підприємства, та іншої цікавої та корисної тематики.

Цікавими та актуальними були презентації наших студентів, справжніх майбутніх маркетологів!

Кафедра міжнародного маркетингу щиро вдячна учасникам конференції за активну участь та змістовні доповіді, бажає всім учасникам творчого натхнення і успіхів в наукових дослідженнях!