Юрій Нестеренко про клієнтоорієнтованість та розвиток

Третій тиждень менеджменту в Університеті імені Альфреда Нобеля стартував!

Наш перший спікер Нестеренко Юрій, СЕО Climatech з майстер-класом «Різнобарвні аспекти сучасного менеджменту». Climatech – компанія, яка розробляє та реалізує кліматичні технології для виробництв, компаній і людей.

Півтори години діалогу пролетіли непомітно. Спектр питань дуже широкий від розвитку бізнесу до психології та особистого життя.

Що цікавого та корисного винесли з зустрічі?

• На початку кар’єри потрібно cпробувати максимальну кількість ролей та видів діяльності.
  • Цілі в бізнесі ставити потрібно, але не ціль заради цілі, а для клієнтів та ринку.
  • Збільшити кількість клієнтів нескладно, головне, щоб клієнти були задоволені.
  • Ментори, наставники, вчителі, якщо правильно обрати, то дуже сильно прискорюють розвиток.
  • Диплом університету – це не фініш, а старт, перехід на новий рівень, вчитися потрібно постійно.
  • Рецепт боротьби з вигоранням – якщо втрачаєте інтерес до роботи, потрібно розвиватися.
  • Поради 20 річним – максимально менше сумніватися у власних силах, бути рішучим, хочеш спробувати – пробуй.

Дякуємо Юрію Нестеренку за змістовну та мотивуючу зустріч! Сподіваємось на подальшу співпрацю!