Засідання клубу аспірантів

20 травня 2020 р. відбулося чергове засідання Клубу аспірантів кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Університету імені Альфреда Нобеля у форматі відеоконференції в Zoom.

Зустріч аспірантів, наукових керівників, викладачів пройшла у форматі семінару-тренінгу.
Обговорювалися питання, пов’язані з підготовкою статей у фахових виданнях України. Доповідач проф. Павлова В.А. після ознайомлення учасників з чинними вимогами, наочно показала на власному прикладі, як краще систематизувати дослідницький матеріал, поділилася власним досвідом щодо формування матеріалу, складання плану статті, оформлення результатів дослідження.

Проректор з наукової діяльності, д.філол.н, проф. Степанова Г.А. ознайомила аспірантів з основами роботи з міжнародними наукометричними базами Scopus та Web of Science, показала алгоритм такої роботи на прикладі пошуку робіт наукових керівників в зазначених базах.

Важливою частиною засідання було обговорення дотримання принципів академічної доброчесності в наукових дослідженнях.

Такі зустрічі в форматі вивчення нормативних документів і обміну досвідом є корисними для майбутніх PhD.