Засідання Студентського об’єднання з якості вищої освіти

29 жовтня 2021 відбулось засідання Студентського об’єднання з якості вищої освіти на тему «Міжнародні можливості здобувачів Університету імені Альфреда Нобеля».

На засідання були запрошені проректор з міжнародної діяльності нашого Університету Іщенко Т.В. та Шкура І.С., проректор із забезпечення якості освіти. Здобувачі – представники бакалаврських та магістерських освітніх програм, більш детально були ознайомлені про міжнародні можливості, які надає студентству Університет імені Альфреда Нобеля.

Іщенко Т.В. розповіла про можливість для всіх здобувачів навчатися за програмами подвійних дипломів та/або в європейських університетах – партнерах Університету імені Альфреда Нобеля; програми академічної мобільності – «Еразмус +», «Мевлана», «Семестр за кордоном», «NobelVirtual». Здобувачі більш детально дізнались про реальні можливості пройти стажування за кордоном, навчатися у літніх школах або взяти участь у волонтерських проєктах. Було надано інформацію щодо отримання грантів на реалізацію власних ідей або розвитку своїх скілів завдяки безкоштовним семінарам та тренінгам.

Завдяки «мозковому штурму», який запропонувала Шкура І.С., здобувачі узагальнили, яким чином міжнародні можливості можуть бути корисними для здобувачів та впливати на якість освіти. Були виокремлені як узагальнені варіанти, так і особисті. Якщо скористатися міжнародними можливостями, які надає Університет, то можна:

• порівняти підхід до вищої освіти за кордоном та в Україні;
  • використати досвід для покращення системи вищої освіти України;
  • підвищити авторитет Університету, імідж України за кордоном, ввести інновації;
  • зануритися до закордонного освітнього середовища;
  • знайти нові знайомства, спілкування, ознайомитись з іншою культурою;
  • реалізовувати нетворкінг, розвивати «м'які навички», покращити мовні компетентності;
  • набути практичних навичок зі спеціальності, збагатити резюме;
  • отримати перспективи працевлаштування;
  • сприяти особистому розвитку.

Департамент дидактики вдячний всім здобувачам за активну участь та доцільні пропозиції. Чекаємо вас на наступному засіданні!