Засідання студентського об’єднання з якості вищої освіти «Індивідуальна освітня траєкторія та індивідуальний графік навчання»

17 жовтня 2023 р. відбулось засідання Студентського об’єднання з якості вищої освіти за темою: «Індивідуальна освітня траєкторія та індивідуальний графік навчання», в якому взяли участь здобувачі Університету імені Нобеля.

Директор департамену дидактики Онищенко М.Ю. надала вичерпну інформацію щодо сутності понять, виокремила їх схожість та відмінності, нагадала учасникам засідання про можливі шляхи формування індивідуальної освітньої траєкторії та процедуру оформлення індивідуального графіка навчання.

Було наголошено на необхідності документального оформлення та підтвердження, про що йдеться у відповідних пунктах Положення про організацію освітнього процесу.

Керівник департаменту дидактики надала низку практичних порад для можливості реалізувати індивідуальну освітню траєкторію та коректного документального оформлення індивідуального графіка навчання й навела приклади реалізації цих порад на практиці.

Департамент дидактики щиро вдячний всім учасникам заходу за активну участь.