Зустріч TED Talks Club на тему "Are you a giver or a taker?"

В умовах воєнного стану продовжуємо навчатися та розвиватися! 22 квітня 2022 р. відбулася ще одна зустріч TED Talks Club на тему "Are you a giver or a taker?", присвячена питанню взаємодії в робочому середовищі, в якій брали участь здобувачі 4-го курсу під керівництвом ст. викладача кафедри іноземних мов Мединської С.І.

In every workplace, there are three basic kinds of people: givers, takers and matchers. Organizational psychologist Adam Grant breaks down these personalities and offers simple strategies to promote a culture of generosity and keep self-serving employees from taking more than their share (https://ed.ted.com/lessons/bJ27nOxj).

Як створити сприятливу робочу атмосферу для тих, хто готовий допомагати, жертвуючи часом і силами, та вберегти їх від вигорання? Як уникнути тих, хто готовий лише отримувати блага та допомогу, не повертаючи нічого взамін? І чи варто це робити? Хто демонструє найкращі та найгірші результати й чому? Хто ж я насправді? Ці та багато інших питань викликали інтерес та активне обговорення у здобувачів, які вже буквально через пару місяців стануть випускниками.

Розуміння оточення неможливе без розуміння себе й усвідомлення своєї позиції.