Разова спеціалізована вчена рада – Коваль Д.В.

Разова рада для захисту дисертації Коваль Діани Володимирівни, поданої на здобуття ступеня доктора філософії у галузі 01 Освіта за спеціальністю 015 Професійна освіта (за спеціалізаціями), за темою «Формування реалістичних професійних домагань майбутніх психологів у процесі магістерської підготовки» (науковий керівник – Марусинець Мар’яна Михайлівна, доктор педагогічних наук, професор, директор департаменту Освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації) у такому складі:

Голова разової ради: Лебідь Ольга Валеріївна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри інноваційних технологій з педагогіки, психології та соціальної роботи ВНЗ «Університет імені Альфреда Нобеля»;

Рецензенти:

Волкова Наталія Павлівна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри інноваційних технологій з педагогіки, психології та соціальної роботи ВНЗ «Університет імені Альфреда Нобеля»;

Лаврентьєва Олена Олександрівна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри інноваційних технологій з педагогіки, психології та соціальної роботи ВНЗ «Університет імені Альфреда Нобеля»;

Опоненти:

Синишина Вікторія Михайлівна, доктор педагогічних наук, кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри психології Ужгородського національного університету;

Резван Оксана Олексіївна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри психології, педагогіки та мовної підготовки Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, Міністерство освіти і науки України.

Інформація про захист

Захист дисертації відбудеться: 13 квітня 2023 року о 14:00.

Захист відбудеться за адресою: м. Дніпро, вул. Січеславська Набережна, 18, ВНЗ "Університет імені Альфреда Нобеля", (зал засідань вченої ради, А 305).

РІШЕННЯ про присудження ступеня доктора філософії

АНОТАЦІЯ: КОВАЛЬ Д.В.

ДИСЕРТАЦІЯ: КОВАЛЬ Д.В.

Електронний підпис: КОВАЛЬ Д.В.

ВІДГУК ОПОНЕНТА: СИНИШИНОЇ В.М.

ВІДГУК ОПОНЕНТА: РЕЗВАН О.О.

ВИСНОВОК РЕЦЕНЗЕНТА: ВОЛКОВОЇ Н.П.

ВИСНОВОК РЕЦЕНЗЕНТА: ЛАВРЕНТЬЄВОЇ О.О.