Разова спеціалізована вчена рада – Кожухова Х.В.

Разова рада для захисту дисертації Кожухової Хани Володимирівни, поданої на здобуття ступеня доктора філософії у галузі 01 Освіта за спеціальністю 015 – Професійна освіта (за спеціалізаціями), за темою «Підготовка майбутніх учителів гуманітарних спеціальностей до використання цифрових технологій у професійній діяльності» (науковий керівник – Прошкін Володимир Вадимович, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри математики і фізики Київського університету імені Бориса Грінченка у такому складі:

Голова разової ради: Лаврентьєва Олена Олександрівна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри інноваційних технологій з педагогіки, психології та соціальної роботи ВНЗ «Університет імені Альфреда Нобеля»;

Рецензенти:

Сапожников Станіслав Володимирович, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри інноваційних технологій з педагогіки, психології та соціальної роботи ВНЗ «Університет імені Альфреда Нобеля»;

Кожушко Світлана Павлівна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри міжнародного туризму та готельно-ресторанного бізнесу роботи ВНЗ «Університет імені Альфреда Нобеля»;

Опоненти:

Поясок Тамара Борисівна, доктор педагогічних наук, професор, декан факультету права, гуманітарних і соціальних наук Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського;

Осадча Катерина Петрівна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри інформатики і кібернетики Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького.

Інформація про захист

Захист дисертації відбудеться: 14 квітня 2023 року о 10:00.

Захист відбудеться за адресою: м. Дніпро, вул. Січеславська Набережна, 18, ВНЗ "Університет імені Альфреда Нобеля", (зал засідань вченої ради, А 305).

РІШЕННЯ про присудження ступеня доктора філософії

АНОТАЦІЯ: КОЖУХОВА Х.В.

ДИСЕРТАЦІЯ: КОЖУХОВА Х.В.

Електронний підпис: КОЖУХОВА Х.В.

ВІДГУК ОПОНЕНТА: ПОЯСОК Т.Б.

ВІДГУК ОПОНЕНТА: ОСАДЧОЇ К.П.

ВІДГУК РЕЦЕНЗЕНТА: САПОЖНИКОВА С.В.

ВІДГУК РЕЦЕНЗЕНТА: КОЖУШКО С.П.