Разова спеціалізована вчена рада – Шаравара В.В.

Разова рада для захисту дисертації Шаравари Володимира Володимировича на здобуття ступеня доктора філософії у галузі 01 Освіта за спеціальністю 015 Професійна освіта (за спеціалізаціями) за темою «Формування тактично-стратегічної компетентності майбутніх фахівців у галузі інформаційних технологій в умовах освітнього середовища закладу вищої освіти» (науковий керівник – Лебідь Ольга Валеріївна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри інноваційних технологій з педагогіки, психології та соціальної роботи ВНЗ «Університет імені Альфреда Нобеля» у такому складі:

Голова разової ради: Лаврентьєва Олена Олександрівна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри інноваційних технологій з педагогіки, психології та соціальної роботи ВНЗ «Університет імені Альфреда Нобеля»;

Опоненти:

Осадча Катерина Петрівна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри інформатики і кібернетики Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького;

Прошкін Володимир Вадимович, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри математики і фізики Київського університету імені Бориса Грінченка;

Рецензенти:

Волкова Наталія Павлівна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри інноваційних технологій з педагогіки, психології та соціальної роботи ВНЗ «Університет імені Альфреда Нобеля»;

Олійник Ірина Вікторівна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри інноваційних технологій з педагогіки, психології та соціальної роботи ВНЗ «Університет імені Альфреда Нобеля».

Інформація про захист

Захист дисертації відбудеться: 27 жовтня о 10:00

Захист відбудеться за адресою: м. Дніпро, вул. Січеславська Набережна, 18, ВНЗ "Університет імені Альфреда Нобеля", (зал засідань вченої ради, А 305).

РІШЕННЯ про присудження ступеня доктора філософії

АНОТАЦІЯ: ШАРАВАРА В.В.

ДИСЕРТАЦІЯ: ШАРАВАРА В.В.

Електронний підпис: ШАРАВАРА В.В.

Висновок наукового керівника ЛЕБІДЬ О.В.

Висновок рецензента ВОЛКОВОЇ Н.П.

Висновок рецензента ОЛІЙНИК І.В.

Відгук опонента ПРОШКІНА В.В.

Відгук опонента ОСАДЧОЇ К.П.