Разова спеціалізована вчена рада – Лавніков О.А.

Разова рада для захисту дисертації Лавнікова Олега Артуровича на здобуття ступеня доктора філософії у галузі 01 Освіта за спеціальністю 015 Професійна освіта (за спеціалізаціями) за темою «Формування індивідуального стилю професійної діяльності майбутніх перекладачів на засадах міждисциплінарної інтеграції» (науковий керівник – Лебідь Ольга Валеріївна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри інноваційних технологій з педагогіки, психології та соціальної роботи ВНЗ «Університет імені Альфреда Нобеля») у такому складі:

Голова разової ради: Волкова Наталія Павлівна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри інноваційних технологій з педагогіки, психології та соціальної роботи ВНЗ «Університет імені Альфреда Нобеля»;

Опоненти:

Амеліна Світлана Миколаївна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри іноземної філології і перекладу Національного університету біоресурсів і природокористування України;

Павленко Олена Олександрівна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри перекладу та професійної мовної підготовки Університету митної справи та фінансів;

Рецензенти:

Зінукова Наталія Вікторівна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри європейських і східних мов та перекладу ВНЗ «Університет імені Альфреда Нобеля»;

Коробейнікова Тетяна Ігорівна, кандидат педагогічних наук, доцент, проректор із забезпечення якості освітнього процесу, доцент кафедри європейських і східних мов та перекладу ВНЗ «Університет імені Альфреда Нобеля».

Інформація про захист

Захист дисертації відбудеться: 26 жовтня о 13:00

Захист відбудеться за адресою: м. Дніпро, вул. Січеславська Набережна, 18, ВНЗ "Університет імені Альфреда Нобеля", (зал засідань вченої ради, А 305).

РІШЕННЯ про присудження ступеня доктора філософії

АНОТАЦІЯ: ЛАВНІКОВ О.А.

ДИСЕРТАЦІЯ: ЛАВНІКОВ О.А.

Електронний підпис: ЛАВНІКОВ О.А.

Висновок наукового керівника ЛЕБІДЬ О.В.

Відгук опонента АМЕЛІНОЇ С.М.

Відгук опонента ПАВЛЕНКО О.О.

Висновок рецензента КОРОБЕЙНІКОВОЇ Т.І.

Висновок рецензента ЗІНУКОВОЇ Н.В.