Керівникам підприємств

Робота центру кар'єри спрямована на організацію прямих контактів між студентами і випускниками Університету імені АЛЬФРЕДА НОБЕЛЯ та роботодавцями.

Наші студенти — кваліфіковані та перспективні молоді люди, які навчаються за сучасними світовими стандартами освіти, досконало володіють новітніми інформаційними технологіями та іноземними мовами на фаховому рівні.

Шановні керівники!

Ви маєте чудову можливість залучити до свого бізнесу студентів нашого університету
під час проходження практики або стажувань на Вашому підприємстві,
а також забезпечити економічний розвиток підприємству через реалізацію кар'єрного зростання
для кращих випускників

Університету імені АЛЬФРЕДА НОБЕЛЯ.

Чекаємо на Ваші пропозиції щодо проходження практики, стажувань та працевлаштування наших студентів!

Контакти:

Демченко Федір Геннадійович
тел. (0562) 31–24–56

Наша адреса: м. Дніпро, вул. Січеславська набережна (Набережна Леніна), 18, к. 2215.