Університет імені Альфреда Нобеля підписав меморандум про співробітництво з Радою адвокатів Дніпропетровської області

18 жовтня 2019 року відбулося підписання меморандуму про співробітництво між Університетом імені Альфреда Нобеля та Радою адвокатів Дніпропетровської області. Борис Холод, засновник та президент Університету імені Альфреда Нобеля, та Тетяна Лещенко, голова Ради адвокатів Дніпропетровської області, домовилися про партнерство, взаємовигідне співробітництво та плідну діяльність.

Спеціальність «Право» є вельми важливо для суспільства у будь-який час. Спеціалістів, які добре знають закони та можуть надати кваліфіковану допомогу, завжди не вистачає на ринку. Проте юридична освіта досі потребує збільшення практичної складової, адже лише теоретична підготовка не дозволяє зрозуміти всю повноту роботи.

За положеннями меморандуму, студенти, які навчаються на спеціальності «Право» в Університеті імені Альфреда Нобеля, зможуть брати участь у заходах з підвищення кваліфікації адвокатів, які проводить Рада адвокатів відповідно до вимог ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність». Участь у таких заходах дозволить студентам розуміти практичні речі та питання адвокатської етики. Крім того, Рада адвокатів сприятиме у проходженні практики студентами Університету у провідних адвокатів області.

Вже досягнуто згоди з адвокатом Андрієм Бартош-Стрєльниковим про проведення лекцій для студентів щодо захисту прав та законних інтересів клієнтів в окремих категоріях кримінальних справ, а студенти Університету відвідали семінар з підвищення кваліфікації адвокатів, який відбувся на території Університету імені Альфреда Нобеля.

Розповісти