Завдання кафедр на 2022/2023 н.р. щодо виконання умов забезпечення якості відповідно до ESG

27 вересня 2022 року відбулося розширене засідання Комітету з якості академічних стандартів, в якому взяли участь завідувачі кафедр Університету імені Альфреда Нобеля. Голова Комітету з якості академічних стандартів – Митрофанова Ганна Яківна наголосила на тому, що у 2022/2023 навчальному році вважається за доцільне розвивати та удосконалювати внутрішню систему забезпечення якості вищої освіти та культуру якості відповідно до міжнародних стандартів: Стандарти щодо забезпечення якості в Європейському просторі вищої освіти (ESG), стандарти Центрального агентства з оцінювання та акредитації ZEvA, Ганновер (Німеччина), стандарти Асоціації з розвитку університетських бізнес-шкіл (AACSB), стандарти діяльності вищої школи Великої Британії; законодавчих актів України у сфері вищої освіти, положень Стратегії розвитку Університету імені Альфреда Нобеля на 2016-2030 рр.

Ключовими в діяльності науково-педагогічного колективу Університету та кафедр, зокрема, повинні стати наступні положення:

- залучення всіх зацікавлених сторін (внутрішніх та зовнішніх стейкхолдерів) до формування політики та забезпечення якості, з метою створення широкого кола відповідальних за якість і тим самим розвиваючи культуру якості;

- проведення моніторингу і перегляду освітніх програм, з метою з’ясування наскільки вони досягають встановлених для них цілей і чи відповідають потребам здобувачів і суспільства (перегляди повинні вести до безперервного вдосконалення програми). Про будь-які дії, заплановані або вжиті як результат перегляду, слід інформувати всі зацікавлені сторони;

- сприяння прозорості та оприлюдненню інформації про освітню діяльність Університету в цілому та кафедр, зокрема.