Симулятивна фокус-група з акредитації освітньо-професійної програми "Комп’ютерні науки" (бакалаврський рівень)

19 січня 2023 року за участі членів Комітету з якості академічних стандартів та науково-педагогічних працівників кафедри інформаційних технологій відбулася симулятивна фокус-група з акредитації освітньо-професійних програм "Комп’ютерні науки" (бакалаврський рівень). Під час фокус-групи розглядались питання про відповідність освітньої програми "Комп’ютерні науки" критеріям оцінювання якості відповідно до Положення про акредитацію освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти.

За результатами роботи підготовлені рекомендації щодо відповідності освітньої програми Критеріям оцінювання якості освітньої програми.