Підведено підсумки та визначені напрями роботи Комітету з якості академічних стандартів

13 червня 2023 року пройшло заключне у 2022/2023 навчальному році засідання Комітету з якості академічних стандартів. Члени Комітету підвели підсумки роботи та визначили напрями роботи у новому навчальному році.

Пріоритетними завданнями у 2023/2024 навчальному році визначені: акредитація освітньої програми спеціальності "Комп’ютерні науки" (магістерський рівень) у Національному агентстві із забезпечення якості вищої освіти; проведення моніторингових досліджень з вивчення думки усіх груп стейкхолдерів; підвищення культури якості здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників Університету імені Альфреда Нобеля тощо.

Були напрацьовані рекомендації гаранту освітньої програми "Комп’ютерні науки" (магістерський рівень) щодо підготовки до акредитації.