Підготовка до акредитації освітньо-професійної програми "Комп’ютерні науки" (магістерський рівень)

У 2023/2024 навчальному році запланована акредитація освітньої програми спеціальності "Комп’ютерні науки" (магістерський рівень) Університету імені Альфреда Нобеля у Національному агентстві із забезпечення якості вищої освіти.

20 вересня 2023 року за участі членів Комітету з якості академічних стандартів та науково-педагогічних працівників кафедри інформаційних технологій відбулася симулятивна фокус-група з акредитації освітньо-професійних програм "Комп’ютерні науки" (магістерський рівень). Під час фокус-групи розглядалась відповідність освітньої програми "Комп’ютерні науки" критеріям оцінювання якості відповідно до Положення про акредитацію освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти.

За результатами роботи надані рекомендації.