Університету імені Альфреда Нобеля

Гаряча лінія

067-626-25-52

КУЛЬТУРА ЯКОСТІ ОСВІТИ

Мобільність викладачів та співробітників

Актуальні пропозиції від Центру європейських проєктів

1mob

Програма “ЕРАЗМУС+”

Деталі та умови

Порядок конкурсного відбору науково-педагогічних працівників,
для участі у програмі міжнародної мобільності «ERASMUS+»

1. Загальні положення

1.1. Конкурсний відбір науково-педагогічних працівників проводиться у рамках реалізації програм академічної мобільності між Університетом імені Альфреда Нобеля та європейським ЗВО партнером програми «ERASMUS+».

1.2. Конкурс проводиться відповідно до вимог ЗВО партнерів у рамках реалізації проєкту мобільності.

2. Мета та завдання конкурсу

2.1 Мета програми – надати можливість науково-педагогічним працівникам здобути європейський досвід здійснюючи навчальний процес за кордоном та реалізувати стратегічні завдання міжнародної інтеграції.

2.2.Завдання конкурсу полягає на відбору викладачів для участі у стипендіальній програмі мобільності, в рамках якої викладачі візьмуть участь в академічній мобільності у ЗВО партнері.

3. Учасники конкурсу

3.1.У конкурсі беруть участь науково-педагогічні працівники Університету імені Альфреда Нобеля.

3.2. Вимоги до учасників конкурсу:

  • резюме англійською мовою;
  • програма курсу (32 год), що планується до викладання у закордонному ЗВО;
  • документ, що засвідчує рівень володіння англійською мовою В2;
  • дійсний закордонний паспорт (термін залежить від періоду мобільності).

4. Організація та порядок проведення конкурсу

4.1. Конкурс проводиться внутрішньою комісією університету, члени якої призначаються за розпорядженням ректора університету.

4.2. Комісія формує експертний комітет, головою якого є Проректор з питань міжнародного співробітництва та міжнародної акредитації.

4.3. Під час розгляду Експертний комітет оцінює кожного з учасників Конкурсу окремо за наступними критеріями:

- рівень володіння англійською мовою;

- програма курсу;

- співбесіда.

Рішення експертного комітету оформлюється протоколом, який подається партнерським закладам вищої освіти.

Апеляція можлива у разі порушення процедури конкурсного відбору і розглядається постійним Комітетом з якості академічних стандартів університету імені Альфреда Нобеля.

4.4. Конкурс проводиться у три етапи.

I етап:

Учасники конкурсу складають заявку на участь у конкурсі, для чого подається:

  1. анкета;
  2. програма курсу (32 год)
  3. резюме (англійською мовою);
  4. скан / копія закордонного паспорта.

Заявка подається в електронному та видрукованому виглядах в Департамент міжнародного співробітництва (оф. 2601, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

II етап:

Співбесіда англійською мовою із членами Експертного комітету.

III етап:

Оголошення результатів конкурсного відбору на сторінці офіційного сайту Університету та надання протоколу партнерському закладу вищої освіти.

Пропонуємо взяти участь у конкурсі програми Еразмус+ на викладацьку/навчальну мобільність в Університеті Кадісу, Іспанія.

Мобільність пропонується в наступних сферах: Економіка, Французька та Англійська філологія, Управління бізнесом, Менеджмент, Мова та Література, Психологія, Право.

Детальна інформація:

навчання – https://internacional.uca.es/visiting-staff-2023-24/

викладачам – https://internacional.uca.es/visiting-professors-2023-24/

Інструкції викладачам:

  1. Перегляньте список місць, які пропонує УКА (див. посилання вище).
  2. У розділі «Опис» ви знайдете інформацію про особливості діяльності, яку планують провести під час перебування. Кандидат повинен переконатися, що досвід і профіль відповідають вимогам посади.
  3. Зв'яжіться з координатором діяльності, яка вас цікавить, надіславши електронний лист на адресу в колонці «Контакти» та прикріпивши своє резюме.
  4. У разі отримання схвальної відповіді кандидат надсилає Угоду про мобільність координатору діяльності в УКА для підписання.
  5. Кандидати повинні надіслати підписану угоду про мобільність на мою адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. для участі в процесі відбору.

Тривалість мобільності: до 5 днів.

Мобільність можливо провести в період до 31 липня 2024.

Для участі необхідно:

  • Володіти Іспанською мовою на рівні C1-С2
  • Володіти Англійською мовою на рівні В1-В2

Підготувати:

  1. Актуальне резюме.
  2. Угоду про мобільність (надаю за запитом)
  3. Короткий опис пропонуємого курсу для викладачів (мінімум 8 годин на тиждень)

Всі документи подаються англійською мовою.

100% маємо 1 місце на Університет, але можуть прийняти 2 за принципом "першої подачі документів".

Остаточне рішення про участь приймає Університет Кадісу.

Шаблон опису курсу, угоду мобільності та консультацію надаю за запитом на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Дедлайн подачі: 20 грудня.

1mob

Програма обміну з турецьким університетом Мугла Сіткі Кошман «МЕВЛАНА»
для професорсько-викладацького складу

Деталі та умови

Необхідні документи

1. Заявка (завантажити)

2. Резюме в форматі EuroPass (створити)

3. Портфоліо, що включає документи (за наявності), що містять детальну інформацію про публікації, які мають відношення до галузі програми Мевлана, проєкти, в яких брали участь, заплановані проєкти та опис курсів, які викладаються або плануються.

Вимоги до учасників

Усі викладачі Університету імені Альфреда Нобеля мають право брати участь у програмі обміну “Мевлана”. 

Період мобільності викладачів становить від двох тижнів до трьох місяців і лише один раз у навчальний рік з викладацьким навантаженням не менше ніж шість годин на тиждень. При обчисленні загального викладацького навантаження враховуватиметься загальна кількість годин в аудиторії. Якщо загальна кількість годин в аудиторії становить менше ніж шість годин, інші академічні заходи, такі як семінари, панелі чи конференції, будуть враховані. Плани мобільності викладачів, які не містять занять в аудиторії, не можуть брати участь у Програмі обміну “Мевлана”.

В рамках Програми обміну “Мевлана” передбачена оплата проїзду, визначена Законом про витрати на поїздки № 6245. Доплати за проїзд та додаткові витрати на курси можуть виплачуватися, як визначено Законом про витрати на поїздки № 6245 та статті 10 Закону

Відшкодування витрат викладачів (в турецьких лірах на день):

Професор - 55 ТЛ

Доцент - 55 ТЛ

Старший викладач - 55 ТЛ

Інші - 45 ТЛ

Можливості проживання:

Університетський гостьовий будинок

Готель Mugla: http://www.muglahotel.com/

Готель Tuna: http://www.tunaotelmugla.com/

Крім того, можна зупинитися в Акьяці, прибережному місті за 25 хвилин їзди від центру міста.

1mob

Для молодих викладачів та дослідників

Деталі та умови

Fulbright Faculty Development Program: Проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук (не пізніше 5-ти років після захисту); адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій (НДО).

для кандидатів та докторів наук, дослідників та аспірантів напередодні захисту

Fulbright Scholar Program: Проведення досліджень в університетах США тривалістю від трьох до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь кандидати та доктори наук; діячі культури, фахівці з бібліотекарства, журналісти та юристи; дослідники без наукового ступеня з досвідом роботи не менше п’яти років; аспіранти напередодні захисту, які отримають науковий ступінь до початку гранту.

для викладачів та фахівців соціально-гуманітарного профілю

The Fulbright Scholar-in-Residence Program: Програма покликана сприяти налагодженню й розвитку наукової й культурної співпраці у коледжах й університетах США, що недопредставлені або ж мають малий досвід у сфері міжнародної освіти, через запрошення фахівців на викладання, поглиблення навчальних курсів й уведення нових навчальних програм, започаткування спільних наукових проєктів й академічних обмінів. Відбором кандидатів на участь у Програмі займається американська сторона відповідно до заявки навчального закладу.

для навчальних та наукових установ України

U.S. Fulbright Scholar Program: Запрошення американських науковців й фахівців різного профілю для викладання й проведення дослідження на термін від одного семестру до двох.

Fulbright Specialist Program: Запрошення фахівців на термін від двох до шести тижнів для читання лекцій; участі у наукових програмах й конференціях; консультування керівників й адміністраторів з питань управління освітою; проведення семінарів, спрямованих на підвищення кваліфікації українських спеціалістів; осучаснення навчальних програм й оновлення навчальних матеріалів; започаткування спільних наукових проєктів і програм обмінів.

Fulbright Foreign Language Teaching Assistant Program: Стажування з викладання української мови (асистенція американським викладачам) в університетах/коледжах США тривалістю дев’ять місяців. У конкурсі можуть брати участь викладачі-початківці та випускники ВНЗ, які спеціалізуються з лінгвістики, української літератури, перекладацьких студій, комунікацій, журналістики, американських студій, викладання англійської мови. Кандидати повинні мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії (липень 2017 року).

FLTA Program – Програма для енергійних освітян-початківців, зрілих у судженнях, надійних, із належним рівнем професійності; спроможних успішно виконувати функції й викладача, і асистента; легко уживатися у студентську атмосферу з проживанням у гуртожитках включно, рівно ж як і гідно входити у коло викладачів та співробітників гостьової інституції.

1mob

Німецька служба академічних обмінів DAAD

Деталі та умови

Серед великої кількості програм німецької служби академічних обмінів можна знайти.

  • Наукові стажування для іноземних викладачів ВНЗ та науковців;
  • Короткі стажування (до 6 місяців);
  • Стипендія на наукові дослідження для аспірантів на науковців (7-12 місяців);
  • Стипендія на навчання в аспірантурі (3-4 роки);
  • Стипендія на навчання в аспірантурі з подвійним керівництвом;
  • Наукові стипендії DLR-DAAD;
  • Стипендії на навчання для випускників ВНЗ з усіх спеціальностей;
  • ERP-стипендії на навчання для випускників в галузі економіки;
  • Програма Європейського університету Віадріна (соціогуманітарні спеціальності);
  • Стипендії для навчання на магістерських програмах зі сталого розвитку (EPOS);
  • Літні курси у Німеччині для іноземних студентів та випускників;
  • Групові поїздки для студентів до Німеччини “Studienreisen”;

Національна стипендіальна програма Словацької Республіки

school and education

Гаряча лінія

067-626-25-52