Студентський омбудсмен та Омбудсмен Студентського самоврядування

До компетенції Омбудсмена Студентського самоврядування та Студенства відноситься:

1. Захист прав та інтересів студентів: Омбудсмен студентського самоврядування відстоює інтереси та права студентів, допомагаючи їм розв'язувати різні питання та конфлікти з адміністрацією чи викладачами.
  2. Посередництво в конфліктах: Він може виступати як посередник у вирішенні конфліктів між студентами, а також між студентами та адміністрацією.
  3. Захист від дискримінації: Омбудсмен може допомагати студентам у справах, пов'язаних із сексуальною дискримінацією, расовою чи етнічною дискримінацією та іншими формами дискримінації.
  4. Поради та консультації: Омбудсмен надає студентам поради та консультації з питань, пов'язаних із навчанням, правами та іншими аспектами студентського життя.
  5. Підтримка участі в управлінні: Допомагає студентам брати участь у студентському самоврядуванні та брати участь в процесах управління університетом.
  6. Виступ у ролі посередника між студентами і владою: Омбудсмен може представляти інтереси студентів перед адміністрацією університету та владними органами.

Зазначені обов'язки можуть розширюватися або змінюватися в залежності від конкретних потреб студентської громади та політики університету.

Будлянський Олександр – випускник Університету імені Альфреда Нобеля 2012 року за спеціальністю Право.

Telegram та Viber: +380994603266

Офіс Омбудсмена: кабінет 2102 або Територія студентського простору на 7-му поверсі університету

Якщо ви не знаєте чи порушено ваше право, омбудсмен допоможе вам отримати інформацію, пояснить вам варіанти розв'язання проблеми та захистить ваші інтереси в разі потреби.

Вся інформація, передана Вами в Офіс омбудсмена конфіденційна.