Разова спеціалізована вчена рада – Файермен О.О.

Разова рада для захисту дисертації Файермен Олени Олександрівни на здобуття ступеня доктора філософії у галузі 01 Освіта за спеціальністю 015 Професійна освіта (за спеціалізаціями) за темою «Підготовка майбутніх фахівців соціономічної сфери до соціальної підтримки батьків дітей з особливими потребами» (науковий керівник – Резван Оксана Олексіївна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри мовної підготовки, педагогіки та психології Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова, Міністерство освіти і науки України) у такому складі:

Голова разової ради: Лебідь Ольга Валеріївна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри інноваційних технологій з педагогіки, психології та соціальної роботи ВНЗ «Університет імені Альфреда Нобеля»;

Опоненти:

Трубавіна Ірина Миколаївна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Університету Григорія Сковороди в Переяславі;

Калаур Світлана Миколаївна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри соціальної роботи та менеджменту соціокультурної діяльності Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Міністерство освіти і науки України;

Рецензенти:

Сапожников Станіслав Володимирович, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри інноваційних технологій з педагогіки, психології та соціальної роботи ВНЗ «Університет імені Альфреда Нобеля»;

Олійник Ірина Вікторівна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри інноваційних технологій з педагогіки, психології та соціальної роботи ВНЗ «Університет імені Альфреда Нобеля».

Інформація про захист

Захист дисертації відбудеться: 26 жовтня о 15:00

Захист відбудеться за адресою: м. Дніпро, вул. Січеславська Набережна, 18, ВНЗ "Університет імені Альфреда Нобеля", (зал засідань вченої ради, А 305).

РІШЕННЯ про присудження ступеня доктора філософії

АНОТАЦІЯ: ФАЙЕРМЕН О.О.

ДИСЕРТАЦІЯ: ФАЙЕРМЕН О.О.

Електронний підпис: ФАЙЕРМЕН О.О.

Висновок наукового керівника РЕЗВАН О.О.

Відгук опонента КАЛАУР С.М.

Відгук опонента ТРУБАВІНОЇ І.М.

Висновок рецензента ОЛІЙНИК І.В.

Висновок рецензента САПОЖНИКОВА С.В.