Конкурс «Семестр за кордоном» та «Еразмус+» на 2024-2025 н.р.

Шановні здобувачі!

Оголошуємо набір на конкурс «Семестр за кордоном» та «Еразмус+» на осінній семестр 2024-2025 академічного року.

У вас є можливість взяти участь у програмі міжнародної академічної мобільності й пройти навчання впродовж осіннього семестру 2024-2025 академічного року у партнерських університетах.

Умови для участі у програмі:

• відсутність академічних заборгованостей;
  • середній бал успішності не нижче «85»;
  • підтверджене володіння англійською В2

Ознайомитись з положенням про академічну мобільність

Перелік партнерських ЗВО та спеціальностей

ЗВО Польщі

• Варшава, Університет Леона Козмінського

Галузь навчання: менеджмент, фінанси, економіка, бухгалтерський облік та аудит

Гуртожиток – ні. Пошук житла самостійно або деталі від координатора після оголошення результатів відбору.

• Познань, Університет Адама Міцкевича

Галузь навчання: право, менеджмент, економіка, філологія, філософія

• Жешув, Жешувський університет

Галузь навчання: філологія, ІТ, педагогіка, право, політологія, туризм, економіка

• Катовіце, Сілезький Університет

Галузь навчання: право, психологія, педагогіка, філологія, політологія, туризм

• Катовіце, Економічний Університет

Галузь навчання: тільки економічні спеціальності (маркетинг, фінанси, менеджмент і т.д)

ЗВО Австрії

• Університет прикладних наук в Кремсі

Галузь навчання: менеджмент, управління, туризм, маркетинг

• Віденський економічний університет

Галузь навчання: бухгалтерський облік, економіка, підприємництво, фінанси та аудит, менеджмент, ІТ, маркетинг

ЗВО Німеччини

Університет Леуфана, Люнебург

Галузь навчання: економіка, управління підприємством, підприємництво, психологія, менеджмент (бакалаврат і магістратура)

ЗВО Хорватії

• Рієцький університет

Галузь навчання: економіка, маркетинг, менеджмент.

ЗВО Франції

• Університет Сержі Паріз

Навчання англійською, але знання французької на рівні А2-В1 буде великою перевагою*

Галузь навчання: філологія, право, економіка і менеджмент, політологія.

ЗВО Іспанії

• Університет Кадісу

Галузь навчання: філологія, право, економіка, менеджмент, політологія, туризм, маркетинг.

Навчання лише іспанською. Потрібен сертифікат володіння іспанською на рівні В1.

Гуртожиток – так, або пошук житла самостійно. Деталі від координатора після оголошення результатів відбору.

ЗВО Туреччини

• Стамбул, Університет Айдин

Галузь навчання: філологія та література, ІТ, право, політологія, економіка, менеджмент

Анкета та всі документи, подаються в електронному вигляді на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з темою листа (Семестр за кордоном 2024-2025).

Найкращі учасники конкурсу можуть отримати стипендії на навчання.

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ:

1. анкета учасника (заповнити, зазначити університет в якому плануєте навчатись) (завантажити анкету);

2. есе англійською мовою на тему «Чого Ви очікуєте від навчання за кордоном та де і як Ви плануєте використовувати отриманий досвід?» (4000 знаків з пробілами);

3. переклад навчальної картки студента з даними середнього балу академічної успішності (для студентів магістратури – додаток до диплома за попередню освіту на рівні «бакалавр») (завантажити зразок перекладу);

4. сертифікат, який підтверджує рівень володіння англійською мовою на рівні В2 (сертифікат може бути виданий викладачем, який здійснює мовну підготовку студента) (завантажити зразок сертифікату);

5. скан копія закордонного паспорту;

Анкета та всі документи, подаються в електронному вигляді на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з темою листа (Семестр за кордоном 2024-2025).

Дедлайн подачі документів: включно до 25 березня, 17:00.

У разі виникнення питань, звертайтеся Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з темою листа (Семестр за кордоном 2024-2025).