12 травня 2021 року з 11:00 до 14:00 відбудеться міжнародний семінар за темою «Європейські стандарти якості вищої освіти у контексті проходження міжнародної акредитації» (онлайн, платформа ZOOM).

Співорганізаторами та учасниками заходу є Університет імені Альфреда Нобеля (Україна), Центральне агентство з оцінювання та акредитації ZEvA (Німеччина), Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти (Україна).

Мета семінару – сприяння інтеграції системи вищої освіти України в Європейський освітній простір, обмін досвідом провідних ЗВО заради удосконалення внутрішніх систем забезпечення якості.

Під час семінару буде обговорюватися широкий спектр питань як з позиції акредитаційних агентств, так і закладів вищої освіти.

До участі запрошуються керівники ЗВО, гаранти освітніх програм та інші зацікавлені особи.

Організаційний комітет

Henning Schäfer

Managing Director

Anja Grube

Head of the International Department

Leonie Pessara

Project officer

Сергій Квіт

Голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти

Наталія Стукало

Заступник голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти

Борис Холод

Президент Університету імені Альфреда Нобеля

Сергій Холод

Ректор Університету імені Альфреда Нобеля

Ірина Шкура

Проректор із забезпечення якості вищої освіти Університету імені Альфреда Нобеля,
член Комітету з якості
академічних стандартів

Ганна Митрофанова

Завідувач кафедри інноваційного менеджменту та фінансової аналітики Університету імені Альфреда Нобеля, голова Комітету з якості академічних стандартів

Вікторія Гавяда

Керівник
секретаріату
Комітету
з якості
академічних стандартів

Ірина Тараненко

Радник Президента Університету імені Альфреда Нобеля, член Комітету з якості академічних стандартів, завідувач кафедри міжнародного маркетингу

Анна Степанова

Проректор з наукової діяльності
Університету
імені Альфреда Нобеля

Тетяна Мішустіна

Проректор
із стратегічного розвитку та комунікацій

Тамара Іщенко

Проректор
з міжнародної діяльності

Початок об 11.00

Місце проведення: онлайн, платформа ZOOM

ПРОГРАМА ЗАХОДУ

11:00 – 11.10 Вітальне слово ректора Університету імені Альфреда Нобеля

Сергій Холод, ректор Університету імені Альфреда Нобеля

11:10 – 11.30 Центральне агентство з оцінювання та акредитації: «Міжнародна акредитація: Процедури - Переваги - Досвід»

Хенінг Шефер, Ан’я Грубе, Леоні Песара, керівництво Центрального агентства з оцінювання та акредитації (ZEvA)

11:30 – 11.45 «Проблеми узгодження вимог різних національних систем забезпечення якості вищої освіти »

Сергій Квіт, голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти

11:45 – 12:00 «Транскордонне забезпечення якості: проблеми та перспективи для України»

Наталія Стукало, заступник голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти

12.00 12.15 Q&A сесія

12:15 – 12:30 «Сильні та слабкі сторони систем забезпечення якості українських ЗВО»

Тарас Фініков, президент Міжнародного фонду досліджень освітньої політики, професор факультету Artes Liberales Варшавського університету

12:30 – 12:45 «Досвід проходження міжнародної акредитації освітніх програм Університету імені Альфреда Нобеля в агентстві ZEvA (Німеччина)»

Ірина Тараненко, радник Президента Університету імені Альфреда Нобеля, член Комітету з якості академічних стандартів, завідувач кафедри міжнародного маркетингу

12:45 – 13:00 «Процес безперервного удосконалення внутрішньої системи забезпечення якості як основа успішного проходження міжнародної акредитації»

Ірина Шкура, проректор із забезпечення якості вищої освіти, Університет імені Альфреда Нобеля

13:00 – 13:15 «Досвід Польської акредитаційної комісії в моніторингу та забезпеченні якості вищої освіти: інституційні особливості та інструменти»

Григорій Монастирський, професор кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу Західноукраїнського національного університету (м. Тернопіль), професор інституту економіки та менеджменту Вищої школи економіки в Бидгощі (Республіка Польща)

13:15 – 13:30 «Розвиток систем внутрішнього забезпечення якості: ретроспектив та перспектива»

Ірина Скляр, завідувач відділу якості освіти, ліцензування та акредитації Сумського національного аграрного університету

13:30 – 13:45 «Інтерес в групі інтересу: як освітнім програмам працювати з стейкголдерами»

Дмитро Шеренговський, заступник проректора з навчання, викладання та міжнародної діяльності, Український Католицький Університет

13.45 – 14.00 Відповіді на питання. Підведення підсумків.