Проєкт Модуль Жан Моне 2022-2025

Тараненко Ірина Всеволодівна, професор кафедри міжнародного маркетингу, доктор екон. наук, професор

Академічний координатор проєкту

Координатор курсу «Стратегічні ініціативи ЄС»

Мостова Анастасія Дмитрівна, доцент кафедри міжнародного маркетингу, доктор екон. наук

Координатор курсу «Стратегія цифрового ринку в Європейському Союзі: становлення та розвиток»

Щолокова Ганна Володимирівна, доцент кафедри міжнародного маркетингу, кандидат політ. наук, доцент

Координатор курсу «ЄС як модель регіональної інтеграції»

Центр міжнародної діяльності та академічної мобільності.

Влада Карпенко, менеджер проєкту