Online Open Day для майбутніх магістрів

20 квітня о 12:35 в Університеті імені Альфреда Нобеля відбудеться Online Open Day для майбутніх магістрів, також буде презентовано освітні програми магістратури, які пропонує інноваційний та теплий Університет імені Альфреда Нобеля!

Приєднатися до конференції Zoom

Приєднуйтеся, щоб дізнатися про:

vstup

терміни та правила вступу у 2021 році

унікальні освітні програми для магістрів

англомовні програми магістратури

програми подвійних дипломів

вступ до магістратури без ЄВІ на базі диплома спеціаліста або магістра.

Чекаємо бакалаврів, спеціалістів та магістрів 20 квітня о 12:35.

РЕЄСТРАЦІЯ

Нагадуємо, що освітній ступінь магістра в Університеті імені Альфреда Нобеля можна отримати за наступними освітніми програмами:

5 ПРИЧИН, ЧОМУ СЛІД ОБРАТИ ОСВІТНІ ПРОГРАМИ МАГІСТРАТУРИ В УНІВЕРСИТЕТІ ІМЕНІ АЛЬФРЕДА НОБЕЛЯ:

✅ - Міжнародне визнання якості освіти та акредитація освітніх програм у міжнародному агентстві ZEvA (Німеччина)

✅ - Програми подвійних дипломів для кожної освітньої програми

✅ - Міжнародні можливості здобувачів, наприклад, програма «Семестр за кордоном» для магістрів та академічна мобільність

✅ - Практики та практика в аудиторіях

✅ - Відповідність вимогам роботодавців та ринку праці

Маєте диплом спеціаліста чи магістра та бажаєте продовжити навчання у магістратурі? Тоді можете не складати ЄВІ, а вступити до магістратури Університету імені Альфреда Нобеля за внутрішніми іспитами!

⭐ Обирайте сучасну, якісну та чесну освіту для життя та навчайтеся в Університеті імені Альфреда Нобеля! Приєднуйтеся до Online Open Day для майбутніх магістрів 20 квітня о 12:35!

Маєте запитання? Звертайтеся до приймальної комісії:

(098) 138-44-80 (Viber, Telegram, WhatsApp)

(050) 340-16-61,

або пишіть:

Слідкуйте за новинами у соціальних мережах: