Міжнародні конференції кафедри глобальної економіки

Попередні конференції

XXXV Міжнародна науково-практична конференція «Трансформація економічних систем та інститутів у нових геостратегічних реаліях»

XXXIV Міжнародна науково-практична конференція «Трансформація економічних систем та інститутів у нових геостратегічних реаліях»

XXXIII Міжнародна науково-практична конференція «Трансформація економічних систем та інститутів у нових геостратегічних реаліях»

XXXII Міжнародна науково-практична конференція «Трансформація економічних систем та інститутів у нових геостратегічних реаліях»

XXXI Міжнародна науково-практична конференція «Трансформація економічних систем та інститутів у нових геостратегічних реаліях»

XXX Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Трансформація економічних систем та інститутів у нових геостратегічних реаліях»

XXIX Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів "Євроінтеграційний вибір країни та проблеми економіки"

XXVIII Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених і студентів «Євроінтеграційний вибір України та проблеми макроекономіки» 17 квітня 2020 р.

XXVII Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених і студентів «Євроінтеграційний вибір України та проблеми макроекономіки» 5 грудня 2019 р.

XXVI Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених і студентів «Євроінтеграційний вибір України та проблеми макроекономіки» 19 квітня 2019 р.

XXV Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених і студентів «Євроінтеграційний вибір України та проблеми макроекономіки» 14 грудня 2018 р.

ХХIV Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених і студентів до 25-річчя Університету імені Альфреда Нобеля «Євроінтеграційний вибір України та проблеми макроекономіки» 11 квітня 2018 р.

ХХІIІ міжнародна науково-практична конференція студентів і молодих вчених «Євроінтеграційний вибір України та проблеми макроекономіки» 13 грудня 2017 р.

ХХІІ міжнародна науково-практична конференція студентів і молодих вчених «Євроінтеграційний вибір України та проблеми макроекономіки» 22 березня 2017 р.

ХХІ міжнародна науково-практична конференція студентів і молодих вчених «Євроінтеграційний вибір України та проблеми макроекономіки» 14 грудня 2016 р.

ХХ міжнародна науково-практична конференція студентів і молодих вчених «Євроінтеграційний вибір України та проблеми макроекономіки» 23 березня 2016 р.

ХIХ міжнародна науково-практична конференція студентів і молодих вчених «Євроінтеграційний вибір України та проблеми макроекономіки» 16 грудня 2015 р.

ХVIII міжнародна науково-практична конференція молодих вчених і студентів «Євроінтеграційний вибір України та проблеми макроекономіки» 25 березня 2015 р.

ХVII міжнародна науково-практична конференція молодих вчених і студентів «Євроінтеграційний вибір України та проблеми макроекономіки» 10 грудня 2014 р.