Студентське об’єднання з якості вищої освіти

14 вересня 2016 року в Університеті імені Альфреда Нобеля створено Студентське об’єднання з якості освіти.

Мета діяльності Об’єднання: покращання освітнього процесу в Університеті та підвищення його якості. До участі у роботі Об'єднання було запрошено активних, небайдужих студентів, які зацікавлені у покращенні процесу навчання, підвищенні мотивації усіх учасників освітнього процесу.

Сьогодні відбулося засідання Студентського об 'єднання з якості вищої освіти, на якому були присутні студенти...

Опубликовано Кафедра международного маркетинга Университета имени Альфреда Нобеля Четверг, 18 февраля 2021 г.

27 травня 2021

Засідання Студентського об’єднання з якості вищої освіти «Кар’єрні можливості здобувачів Університету імені Альфреда Нобеля»

18 лютого 2021

Засідання Студентського об’єднання з якості вищої освіти "Можливості та перспективи міждисциплінарного навчання в Університеті імені Альфреда Нобеля"