Кафедра інноваційного менеджменту та міжнародної логістики

Презентація спеціальності

Кафедра здійснює підготовку фахівців за спеціальністю «Менеджмент».

Навчальний процес повністю забезпечений відповідними методичними розробками та посібниками. Підготовка фахівців ведеться за програмами, які відповідають сучасним світовим стандартам. Використовується найновіша навчально-методична література з ринкової економіки, маркетингу, менеджменту та інших дисциплін.

До викладання окремих дисциплін залучаються тренери-консультанти бізнес-шкіл, представники практичного бізнесу. Студентам надається можливість оволодіти двома іноземними мовами для вільного спілкування за кордоном та роботи з іноземною літературою, а також комп'ютерною технікою на рівні сучасних вимог. Проходження виробничої та переддипломної практики можливо як на провідних вітчизняних, так і на зарубіжних підприємствах. Крім традиційних форм навчання широко використовуються методи активного навчання - виконання імітаційних вправ, аналіз конкретних ситуацій, що виникають на практиці в діяльності менеджерів різного профілю, організація ролевих та ділових ігор тощо. Широко застосовуються програмні комплекси для вирішення типових проблем менеджменту.

Ганна Глуха - Завідувач кафедри

Ганна Глуха

Завідувач кафедри

Ольга Євтушенко - Заступник завідувача

Ольга Євтушенко

Заступник завідувача

Володимир Момот - Професор

Володимир Момот

Професор

Олена Литвиненко - Старший викладач

Олена Литвиненко

Старший викладач

Глуха Ганна Яківна

Доктор економічних наук, доцент

Профіль науковця

Працює на викладацьких та адміністративних посадах в Університеті імені Альфреда Нобеля з 1993 року. У 2005 році захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 08.00.01 – економічна теорія та історія економічної думки. У 2008 році їй було присвоєне вчене звання доцента. У 2015 році захистила дисертацію на здобуття вченого ступеня доктора економічних наук за спеціальністю 08.00.01 – економічна теорія та історія економічної думки.

За професійну кар’єру Глуха Г.Я. неодноразово була відзначена почесними нагородами та грамотами. За заслуги у педагогічній, науковій, науково-методичній, організаційній, громадській та виховній роботі у 2008 р. присвоєно почесне звання «Заслужений викладач УАН».

Євтушенко Ольга Анатоліївна

Кандидат економічних наук

Профіль науковця

2017 - захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук.Тема дисертації– «Управління фінансовим забезпеченням відтворення основних засобів машинобудівних підприємств» (спеціальність – 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).

у 1996 р. – закінчила Дніпропетровський державний університет за спеціальністю «Фінанси і кредит».

у 1994 р. – закінчила Дніпропетровський державний університет за спеціальністю «Фізика».

Дисципліни: «Контролінг», «Реінжиніринг», «Вступ до фаху», «Ризик-менеджмент», «Державне та регіональне управління», «Міжнародний менеджмент» (практичні заняття), «Операційний менеджмент», «Логістика».

Момот Володимир Євгенович

Доктор економічних наук, професор

Профіль науковця

З 2009 року веде заняття в рамках програми МВА у Міжнародній школі бізнесу УАН.

З 2004 по 2014 рік був членом Науково-методичної комісії з менеджменту МОН України. 3 2006 по 2014 рік був членом експертної ради з менеджменту й торгівлі МОН України.

У 2004 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеню доктора економічних наук за спеціальністю 08.06.01 – Економіка, організація і управління підприємствами за темою «Стратегія підприємства в умовах невизначеності середовища господарювання (методологічний аспект)»; рішенням ВАК від 13.04.05 присуджено науковий ступінь доктора економічних наук.Рішенням Атестаційної колегії Міністерства освіти та науки України від 16.02.2006 р. присвоєно вчене звання професора кафедри менеджменту.

У 2002 році отримав другу вищу освіту зі спеціальності «Менеджмент організацій».

У 1994 році захистив кандидатську дисертацію на здобуття наукового ступеню кандидата фізико-математичних наук за спеціальністю 01.02.05 – Механіка рідини, газу та плазми.

У 1987 році закінчив Дніпропетровський державний університет за спеціальністю «Двигуни літальних апаратів».

Литвиненко Олена Миколаївна

Старший викладач

Профіль науковця

Науковий стаж складає 10 років. Закінчила факультет “Міжнародної економіки” Дніпровського національного університету за спеціальністю “Управління трудовими ресурсами і економіка праці”.

Працює викладачем в Університеті імені Альфреда Нобеля з 2006 року.

Значну увагу приділяє використанню сучасних технічних засобів викладання. Постійно підвищує свій професійний рівень, а саме: вдосконалює зміст лекційного матеріалу та практичних занять з дисциплін, що викладаються. Працює над дисертацією.

Дисципліни: корпоративна культура, управління персоналом, основи менеджменту, менеджмент, бізнес-комунікації, курсове проектування.

Коло наукових інтересів: корпоративна культура, управління персоналом, мотивація персоналу.

19 листопада 2019

Майбутні менеджери долучаються до мистецтва

18 листопада 2019

Обрано Голову Студентського парламенту

14 листопада 2019

Забезпечуємо якість освіти разом

6 листопада 2019

Школярі цікавляться сучасним менеджментом

5 листопада 2019

Red Bull #ДійШвидко – поради професіоналів майбутнім менеджерам

31 жовтня 2019

Досвід побудови бізнесу від програми «Жінки в бізнесі» UKRSIBBANK BNP Paribas Group

22 жовтня 2019

Емоційний інтелект – необхідна навичка сучасного менеджера

18 жовтня 2019

Професійний розвиток здобувачів спеціальності «Менеджмент» в інноваційних галузях

18 жовтня 2019

Науковий клуб «Менеджер»: як вижити в VUCA-світі?

17 жовтня 2019

Розвиваємо емоційний інтелект з «Цитрус»

16 жовтня 2019

Nobel team, вперед до перемоги в конкурсі LoNG-2019!

15 жовтня 2019

Анатомія бізнесу. Продовження…

4 жовтня 2019

Досвід практиків майбутнім менеджерам: коучинг в управлінні